Kontakt

Katedra Ekonomii Ekologicznej
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
ul. Komandorska 118/120
53-345 Wrocław

Sekretariat
inż. Beata Bielecka
Budynek B, pokój 206
e-mail: ne_ie@ue.wroc.pl
tel. 071 36 80 177
fax 071 36 80 176

Kontakt z pracownikami

Nazwisko Pokój Telefon E-mail
Bogusław Fiedor, dr hab. prof.
bud. B, pok. 213
terminy konsultacji

boguslaw.fiedor@ue.wroc.pl
Andrzej Graczyk, dr hab., prof. UE
bud. B, pok. 212
terminy konsultacji
71 36 80 180 andrzej.graczyk@ue.wroc.pl
Stanisław Czaja, dr hab., prof. UE
bud. B, pok. 204A
terminy konsultacji
71 36 80 489 stanislaw.czaja@ue.wroc.pl
Karol Kociszewski, dr
bud. B, pok. 205
terminy konsultacji
71 36 80 482 karol.kociszewski@ue.wroc.pl
Zbigniew Jakubczyk, dr inż.
bud. B, pok. 215
terminy konsultacji
71 36 80 188 zbigniew.jakubczyk@ue.wroc.pl
Agnieszka Becla, dr inż.
bud. B, pok. 204A
terminy konsultacji
71 36 80 489 agnieszka.becla@ue.wroc.pl
Agnieszka Ciechelska, mgr inż.
bud. B, pok. 204A
terminy konsultacji
71 36 80 489 agnieszka.ciechelska@ue.wroc.pl
Zbigniew Dokurno, dr
bud. B, pok. 205
terminy konsultacji
71 36 80 482 zbigniew.dokurno@ue.wroc.pl
Bogdan Piątkowski, mgr
bud. B, pok. 215
terminy konsultacji
71 36 80 188 bogdan.piatkowski@ue.wroc.pl
Małgorzata Śliczna, mgr inż.
terminy konsultacji
malgorzata.sliczna@ue.wroc.pl
Magdalena Protas, mgr
terminy konsultacji
magdalena.protas@ue.wroc.pl
Tomasz Żołyniak, mgr
terminy konsultacji
tomasz.zolyniak@ue.wroc.pl
Dorota Bargieł, mgr
terminy konsultacji
dorota.bargiel@gmail.com

Formularz kontaktowy

* Wiadomość do:
* Twoje imię i nazwisko:
* Twój e-mail:
* Treść wiadomości:

* Wszystkie pola są wymagane